Kam nedošla Panská

Prázdniny jsou skoro za dveřmi a ty se chystáš letos jen k babičce? To vůbec nevadí! Vyhlašujeme soutěž, kde oproti minulému roku nepůjde o místa, ale o vzdálenost. Jednoduše si stáhni do mobilu aplikaci Runkeeper, díky které můžeš měřit vzdálenost každého svého výletu. Aplikace funguje offline, takže neplýtvá tvoje data, stačí mít jen zapnutou GPS. Až se z výletu vrátíš, uděláš si screen z aplikace a na konci měsíce nám je všechny pošleš. My uvidíme tvou trasu i vzdálenost (můžeš přihodit i fotky a selfíčka z výletu). Na začátku školního roku vyhlásíme toho NEJ našláplého turistu a NEJ třídu. Opět budeme ty nejlepší odměňovat, tak se snažte! A pamatujte, že hrajeme fair play.

PRAVIDLA

  • Zapojit se můžou studenti a zaměstnanci Panské.
  • Budeme počítat jen pěší a cyklistické výlety. Vlaky, auta, letadla a další dopravní prostředky se nezapočítají.
  • Měření trasy může probíhat i přes jinou aplikaci, ale vždy nám musí účastník dodat mapku s vyznačenou cestou + nachozené kilometry.
  • NEJ turista obdrží výhru 1 000,– a NEJ třída 2 000,– do třídního fondu.
  • Fotky a mapky můžete posílat ke konci července a srpna na email: instagram@panska.cz, nebo na oficiální FB či Instagramové stránky školy. Spočítejte si prosím své nachozené kilometry za celý měsíc. Toto číslo nám doložíte právě screeny z aplikace.