Březnové aktivity ve studentských soutěžích

12. dubna 2023

Jako každoročně se přihlásila o slovo SOČ (Středoškolská odborná činnost), v níž naši studenti pravidelně soutěží. Školní kolo proběhlo dne 22. 3. a zúčastnilo se osm studentů. Do krajského kola postoupily práce spolu se svými tvůrci: Tensegrita – Borecký, Onischenko, Vzduchovka – Honzíková, Stupka, Zelená zastávka – Bučinská, Fullereny – Brautferger.

V březnu rovněž proběhla školní kola chemické olympiády kategorie B a C. Do krajského kola v kategorii C postoupil Martin Proška ze třídy 1.L. Do krajského kola kategorie B postoupil David Brana ze 3.M.

Všem zúčastněným děkujeme za jejich aktivitu a studentům, kteří budou bojovat v dalších kolech, přejeme mnoho štěstí.

 

Další aktuality

Trenér – přespolní běh 1. místo

První místo v Praze ze 33 týmů. ... Gratulujeme 🥇 🏃‍♀️‍➡️🏃‍♂️‍➡️🏃‍➡️ Na konci října jedeme...

Promítačský kurz 2025-26

Zajímá vás kinotechnika? SPŠST již tradičně nabízí studentům třetích ročníků všech oborů kurz...

Panská na VNUF

Ve dnech 29. až 31. srpna 2025 se konal v Praze v prostorách MFF UK 30. ročník tradiční konference...

Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí