Kontakty

Adresa školy

Střední průmyslová škola sdělovací techniky
Panská 856/3
110 00, Praha 1

IČO: 61388866
IZO: 061388866

tel: 221002111
sekretariat@panska.cz

ID datové schránky: 6uiykrc

Povinně zveřejňované údaje podle zákona 106/1999 Sb.

Úřední hodiny kanceláře školy

Pondělí 9:30 - 12:00, 14:00 - 15:00
Úterý 9:30 - 12:00, 14:00 - 15:00
Středa 9:30 - 12:00, 14:00 - 15:00
Čtvrtek 9:30 - 12:00, 14:00 - 15:00
Pátek 9:30 - 12:00

Kde nás najdete?

  • Hlavní budova v ulici Panská 856/3, Praha 1 (mapa)
    budova
  • Budova v ulici Malá Štupartská 977/8, Praha 1 (mapa)
    budova

Kontakty

Tabulka XLSX ke stažení

Jméno Zkr. Třídní/funkce Tel: Panská Tel: M. Štupartská E-mail
Vedení školy          
Šnajdar Luděk, Ing. Sn  ředitel 221 002 124   snajdar@panska.cz
Tůmová Věra, Ing. Tm zástupce ředitele 221 002 126 221 012 404 tumova@panska.cz
Ryšavý Aleš, Mgr. Ry  zástupce ředitele 221 002 126 221 012 404 rysavy@panska.cz
Kadlecová Jana   sekretariát ředitele 221 002 111   sekretariat@panska.cz
Učitelé/zaměstnanci          
Aron Pavel, Ing. Ar 1H 221 002 155 221 012 401 aron@panska.cz
Bacík Pavel Bp   221 002 142   bacik@panska.cz
Bajo Saimir Bj   221 002 135   bajo@panska.cz
Bartošová Eliška Be 1A 221 002 155 221 012 411 bartosova@panska.cz
Bauerová Bohumila, Ing. Ba   221 002 118   bauerova@panska.cz
Beranová Zuzana Bz 3H 221 002 142 221 012 455 beranova@panska.cz
Berka Milomír, Ing. Br   221 002 138 221 012 402 berka@panska.cz
Bobreková Anna, MgA. Bb   221 002 119   bobrekova@panska.cz
Boháčová Dagmar, Mgr. Bo   221 002 140 221 012 432 bohacova@panska.cz
Borůvková Marie, Mgr. Bu   221 002 120   boruvkova@panska.cz
Csicsely Lukáš, Mgr. Cs   221 002 119   csicsely@panska.cz
Čerychová Ivana, Mgr. Cr    221 002 127   cerychova@panska.cz
Emingrová Jana, Mgr. Ej   221 002 155 221 012 411 emingrova@panska.cz
Erlebachová Nikola, DiS. Er   221 002 125   erlebachova@panska.cz
Filipová Jindřiška, Mgr. Fi 3D 221 002 155 221 012 411 filipova@panska.cz
Fischer Otakar, Ing. Fs   221 002 136   fischer@panska.cz
Glas Jáchym, Mgr. Gl 4F 221 002 142 221 012 411 glas@panska.cz
Hadrava Petr, Mgr. Hd   221 002 120   hadrava@panska.cz
Hegerová Ryšavá Petra, Mgr. Hg   221 002 140 221 012 432 hegerova-rysava@panska.cz
Hendrych Martin, DiS. He   221 002 137   hendrych@panska.cz
Honců Hana, Mgr. Ho 4H 221 002 123 221 012 433 honcu@panska.cz
Čermák Hospůdková Hana, Mgr. Hp 1G 221 002 119 221 012 433 hospudkova@panska.cz
Hubáček Tomáš, Bc. Hb   221 002 135   hubacek@panska.cz
Huňková Dana, Ing. Hk   221 002 118 221 012 411 hunkova@panska.cz
Charvát Jakub, Ing. Cv   221 002 118   charvat@panska.cz
Janecký Jiří, Ing. Jj 3F 221 002 136   janecky@panska.cz
Janků Zdeněk, RNDr. Jn   221 002 155 221 012 421 janku@panska.cz
Javorská Zdeňka, Mgr. Jv 2L 221 002 155 221 012 411 javorska@panska.cz
Jelínková Lucie, Mgr. Jk 1F 221 002 119 221 012 414 jelinkova@panska.cz
Josefus Adam Jo   221 002 136   josefus@panska.cz
Kačerová Zuzana, MgA. Kc   221 002 137   kacerova@panska.cz
Kadlecová Karin, Ing. Ka 2M 221 002 140 221 012 432 kadlecova@panska.cz
Kalistová Jana, Mgr. Ks   221 002 118   kalistova@panska.cz
Kameník Miloš, Mgr. Km 3G 221 002 135   kamenik@panska.cz
Klenovec Stanislav Ke   221 002 138   klenovec@panska.cz
Kliment Lukáš Kt   221 002 137   kliment@panska.cz
Kneslík Pavel, Mgr. Kk   221 002 138 221 012 402 kneslik@panska.cz
Konrádová Zuzana, MgA. Kd   221 002 119   konradova@panska.cz
Kopecký Michal, MgA. Ko   221 002 163   kopecky@panska.cz
Kotlík Petr, Bc.   školník Š   221 012 457 kotlik@panska.cz
Kouba Daniel, Mgr., Ph.D. Kx   221 002 129 221 012 401 kouba@panska.cz
Kozáková Jana, Ing. Kj   221 002 140 221 012 432 kozakova@panska.cz
Král Hynek, Mgr. Kh   221 002 118 221 012 432 kral@panska.cz
Kreibichová Milena, PhDr. Ki    221 002 135   kreibichova@panska.cz
Křikavová Lenka   účetní 221 002 131   krikavova@panska.cz
Kubalík Tomáš, Ing. Ku  2A 221 002 143 221 012 402 kubalik@panska.cz
Kyzeková Radka, Mgr. Kz   221 002 119 221 012 433 kyzekova@panska.cz
Langerová Iva, Mgr. Lg   221 002 140 221 012 432 langerova@panska.cz
Löffelmann Adam, Bc. Lo   221 002 120   loffelmann@panska.cz
Machač Jiří, Bc. Mr technik IT 221 002 157 221 012 402 machac@panska.cz
Machačová Michaela, Mgr. Mh ŠMP 221 002 146 221 012 432 machacova@panska.cz
Machalová Anna, Mgr. Ma   221 002 155 221 012 455 machalova@panska.cz
Machová Markéta, Mgr. Mm   221 002 155 221 012 411 machova@panska.cz
Machutová Dana, Ing. Md   221 002 140 221 012 432 machutova@panska.cz
Malát Jiří, Ing. Mt    221 002 132 221 012 424 malat@panska.cz
Matějková Hana, Ing. Mj 2H 221 002 142   matejkova@panska.cz
Matouš Otakar, Bc. Mx   221 002 129 221 012 424 matous@panska.cz
Matocha Jaromír, Ing. Mc energetik     matocha@panska.cz
Matysíková Jana, Mgr. My   221 002 135   matysikova@panska.cz
Merkner Rudolf, Mgr. Me   221 002 119   merkner@panska.cz
Mikoláš Jakub, Mgr. Ms 1D 221 002 143 221 012 402 mikolas@panska.cz
Moucha Jaroslav, Ing. Mo   221 002 138 221 012 455 moucha@panska.cz
Mráz Michal   vrátný P 221 002 115   mraz@panska.cz
Niedobová Ivana, PhDr. Ni 3M 221 002 118 221 012 433 niedobova@panska.cz
Nováková Lucie, Mgr. Nl   221 002 119 221 012 433 novakova@panska.cz
Novotný Jiří, Ing. No 2D 221 002 162 221 012 402 novotny@panska.cz
Novotný Marek Ny   221 002 163   novotnyK@panska.cz
Novotný Martin, Bc. Nm     221 012 402 novotnyM@panska.cz
Petrunčíková Jaroslava, Mgr. Pa 4M 221 002 123 221 012 433 petruncikova@panska.cz
Poláčková Jiřina, Mgr. Po VP 221 002 117 221 012 455 polackova@panska.cz
Poláčková Vladimíra, Mgr. Pl 3A 221 002 140   polackovaV@panska.cz
Radonić Richard Ante Rc   221 002 163 221 012 433 radonic@panska.cz
Reichl Jaroslav, Mgr. Re 1L 221 002 129 221 012 424 reichl@panska.cz
Ruml Vladimír, Ing.   ekonom 221 002 100   ruml@panska.cz
Růžičková Šárka, Mgr. Rz 2F 221 002 119 221 012 414 ruzickova@panska.cz
Řada Jan, Ing. Ra   221 002 136   rada@panska.cz
Řenčová Iveta, Ing. Rn   221 002 136   rencova@panska.cz
Sahánková Dana, MgA. Sd   221 002 137 221 012 414 sahankova@panska.cz
Spoustová Dana, Mgr. So    221 002 155 221 012 455 spoustova@panska.cz
Stárek Josef Sx   221 002 163   starek@panska.cz
Strádalová Jana, RNDr. St 4L 221 002 155 221 012 421 stradalova@panska.cz
Sucháčková Klára Sc 2G 221 002 155 221 012 421 suchackova@panska.cz
Šebek Ivo, Ing. Sb   221 002 138 221 012 402 sebek@panska.cz
Šerých Jakub, Ing. Se technik IT 221 002 128   serych@panska.cz
Škodová Helena, RNDr. Sk   221 002 155 221 012 455 skodova@panska.cz
Šlégr Martin, Bc. Ss   221 002 136   slegr@panska.cz
Šmejkalová Šárka, Ing. Sm 4G 221 002 118 222 012 433 smejkalova@panska.cz
Šmída Jaroslav, Mgr. Si 4C 221 002 120 222 012 433 smida@panska.cz
Šnajdar Jakub Sj   221 002 163   snajdarJ@panska.cz
Študentová Anna, Mgr. Su   221 002 140 222 012 432 studentova@panska.cz
Talpa Petr   školník P 221 002 115   talpa@panska.cz
Talpová Jana, Ing. Tp 3L 221 002 145 221 012 402 talpova@panska.cz
Urban Jan, Bc. Ur technik ZS 221 002 163   urban@panska.cz
Vacková Dagmar, PhDr. Va   221 002 140 222 012 432 vackova@panska.cz
Vomáčková Petra, Mgr. Vo 1M 221 002 135 221 012 421 vomackova@panska.cz
Vraná Marie, Mgr. Vr   221 002 129 221 012 401 vrana@panska.cz
Zapletal Aleš, MgA. Za   221 002 137 221 012 414 zapletal@panska.cz
Zázvůrek Jan, MgA. Zz   221 002 136   zazvurek@panska.cz