Panská tě změní!

Proč studovat Panskou

N

Spojujeme technické vzdělání a všeobecný přehled

Nabízíme čtyři specializované obory, které mají skvělé profesní uplatnění. V moderním světě se určitě neztratíš.

N

Podporujeme zájem, talent a nadání

Ve výuce i v mimoškolních aktivitách a soutěžích. Můžeš využívat školní techniku a software i pro vlastní tvorbu. I když jsme velká škola, snažíme se o individuální přístup ke studentům.

N

Propojujeme studium s reálným světem praxe

Čekají tě odborné exkurze, práce ve školních studiích, ateliérech a specializovaných laboratořích. Dostaneš se na pracoviště vysokých škol nebo do specializovaných firem. Během studia můžeš získat profesní certifikáty, jako je CISCO akademie, Autodesk, Promítač nových technologií či „vyhláška 50“.

N

Investujeme do nového vybavení

Najdeš u nás počítačové učebny, laboratoře elektrotechniky, fyziky a chemie, televizní a zvukové studio i kinosál. Můžeš využívat školní licence na profesionální software, jako jsou programy Adobe CC, Wolfram Mathematica, AutoCAD, DaVinci Resolve či ProTools.

N

Připravíme tě na další studium i do praxe

Dlouhodobou tradici naší školy provázejí jména úspěšných absolventů, kteří se k nám často vracejí. Stabilní profesorský sbor i odborníci z praxe jsou zárukou kvalitního vzdělávání.

Panská tě změní!

Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí