Adresa školy

Střední průmyslová škola sdělovací techniky
Panská 856/3
110 00, Praha 1

IČO: 61388866
IZO: 061388866
RED_IZO: 600004554

+420 221 002 111
sekretariat@panska.cz
Datová schránka: 6uiykrc
Bankovní účet: 2600117527/2010

Úřední hodiny kanceláře školy

Pondělí 9:00 – 12:00 13:00 – 15:00
Úterý 9:00 – 12:00 13:00 – 15:00
Středa 9:00 – 12:00 13:00 – 15:00
Čtvrtek 9:00 – 12:00 13:00 – 15:00
Pátek 9:00 – 12:00  — 

 

Jak se k nám dostat

Tramvají

Tramvajová zastávka Václavské náměstí, dále po ulici Jindřišská, u Palace Hotel zahněte vlevo

Metrem

Stanice metra Můstek, východ směrem k Václavskému náměstí, dále po ulici Jindřišská, u Palace Hotel zahněte vlevo

Autem

Směr Václavské náměstí, poblíž se bohužel nenachází žádné parkoviště, lze zaparkovat přímo v ulici (parkování v centru je obtížnější)

Pěšky

U hotelu Palace zahněte do ulice Panská; u hračkářství Hamleys zahněte do ulice Panská – škola se nachází přibližně v polovině ulice

Kde nás najdete

Hlavní budova v ulici Panská 856/3, Praha 1
Budova v Panské
Budova v ulici Malá Štupartská 977/8, Praha 1
Budova v Malé Štupartské

Kontakty

Vedení a provoz

Vyučující

JménoZkr.Třídní, funkce☎ Panská☎ Štupartská✉ e-mail
Andrlíková Věra, Mgr.An2.M (22M)221002155221012421andrlikova@panska.cz
Aron Pavel, Ing.Ar221002155221012401aron@panska.cz
Aronová Jana, Mgr.Aj4.L (20L)221002155221012411aronova@panska.cz
Bacík PavelBp221002142bacik@panska.cz
Bartošová Eliška, Mgr.Be221002155221012455bartosova@panska.cz
Boháčová Dagmar, Mgr.Bo221002140221012432bohacova@panska.cz
Borůvková Marie, Mgr.Bu221002120boruvkova@panska.cz
Čermák Hospůdková Hana, Mgr.Hp221002119221012433hospudkova@panska.cz
Erlebachová Nikola, DiS.ErStudijní oddělení221002125erlebachova@panska.cz
Filipová Jindřiška, Mgr.Fi4.F (20F)221002155221012411filipova@panska.cz
Fischer Otakar, Ing.Fs221002136, 122fischer@panska.cz
Hadrava Petr, Mgr.Hd221002120hadrava@panska.cz
Hegerová Ryšavá Petra, Mgr.Hg4.A (20A)221002140221012432hegerova-rysava@panska.cz
Hendrych Martin, DiS.He221002137hendrych@panska.cz
Honců Hana, Mgr.Ho4.H (20H)221002123221012433honcu@panska.cz
Hrušovská Lenka, Mgr.Hs1.G (23G)221002129221012424hrusovska@panska.cz
Huňková Dana, Ing.Hk221002118221012411hunkova@panska.cz
Chudoba Filip, MSc.Cb221002135chudoba@panska.cz
Janáček Tomáš, MgA.Ja221002163janacek@panska.cz
Janecký Jiří, Ing.Jj221002136, 163janecky@panska.cz
Jelínková Lucie, Mgr.Jk3.G (21G)221002119221012414jelinkova@panska.cz
Kácová BarboraKr221002119221012433kacova@panska.cz
Kačerová Zuzana, MgA.Kc221002137kacerova@panska.cz
Kadlecová Karin, Ing.Ka2.A (22A)221002140221012432kadlecova@panska.cz
Kameník Miloš, Mgr.Km3.F (20F)221002135kamenik@panska.cz
Kavanová Radka, Mgr.Kz2.F (22F)221002119221012433kavanova@panska.cz
Kemenny Vojtěch, Mgr.Ky221002118221012433kemenny@panska.cz
Klementová Zuzana, Mgr.Kl221002129221012421klementova@panska.cz
Kliment Lukáš, MgA.Kt221002137kliment@panska.cz
Konrádová Zuzana, MgA.Kd221002119konradova@panska.cz
Kopecký Michal, MgA.Ko221002163kopecky@panska.cz
Kouba Daniel, Mgr., Ph.D.Kx221002129221012401kouba@panska.cz
Kozáková Jana, Ing.Kj221002140221012432kozakova@panska.cz
Kubalík Tomáš, Ing.Ku 221002143221012402kubalik@panska.cz
Kuboňová Romana, Mgr.Kn4.G (20G), Vých. poradkyně221002118kubonova@panska.cz
Kučera Luboš, MgA.Ke221002135kucera@panska.cz
Kulišťák Tomáš, MgA.Ks221002118221012432kulistak@panska.cz
Macek Oskar Martine, Ing.Mc221002142221012402macek@panska.cz
Machač Jiří, Bc.MrTechnik IT221002157221012402machac@panska.cz
Machačová Michaela, Mgr.MhŠkolní metodička prevence221002146221012432machacova@panska.cz
Machalová Anna, Mgr.Ma2.G (22G)221002155221012455machalova@panska.cz
Machutová Dana, Ing.Md221002140221012432machutova@panska.cz
Malát Jiří, Ing.Mt 221002132221012424malat@panska.cz
Matějková Hana, Ing.Mj4.M (20M)221002142221012402matejkova@panska.cz
Matouš Otakar, Mgr.Mx3.A (21A)221002129221012424matous@panska.cz
Matysíková Jana, Mgr.My221002135matysikova@panska.cz
Merkner Rudolf, Mgr.Me221002119merkner@panska.cz
Mesany Jan, BcA.Mn221002163mesany@panska.cz
Micajová NikolaMi221002135micajova@panska.cz
Mikoláš Jakub, Mgr.Ms1.A (23A)221002143221012402mikolas@panska.cz
Mikušová Lucie, Mgr.Mk221002118221012432mikusova@panska.cz
Mircová Poláčková Jiřina, Mgr.PoVýchovná poradkyně221002117221012433polackova@panska.cz
Moucha Jaroslav, Ing.Mo221002138221012455moucha@panska.cz
Mužátko Matěj, Bc.Mu221002142221012424muzatko@panska.cz
Niedobová Ivana, PhDr.Ni2.L (22L)221002118221012433niedobova@panska.cz
Nováčková Jana, Bc.Nv221002119221012433novackova@panska.cz
Nováková Denisa221002135novakovaD@panska.cz
Nováková Klára, Bc.Nk1.F (23F)221002155221012411novakovaK@panska.cz
Nováková Tereza, MgA.Nt221002135novakovaT@panska.cz
Novotný Jiří, Ing.No4.D (20D)221002162221012402novotny@panska.cz
Novotný MarekNy221002163novotnyK@panska.cz
Novotný Martin, Ing.Nm3.D (21D)221002136221012402novotnyM@panska.cz
Petrunčíková Jaroslava, Mgr.Pa221002123221012433petruncikova@panska.cz
Pochobradská Marie, MgA.221002135pochobradska@panska.cz
Poláčková Vladimíra, Mgr.Pl2.A (22A)221002140221012432polackovaV@panska.cz
Rada Pavel, Mgr.Rd221002135radaP@panska.cz
Rafajová Hana, Ing.Rf3.L (21L)221002155221012421rafajova@panska.cz
Reichl Jaroslav, Mgr.Re1.L (23L)221002129221012424reichl@panska.cz
Řada Jan, Ing.Ra221002136, 163rada@panska.cz
Řenčová Iveta, Ing.Rn221002136, 163rencova@panska.cz
Sahánková Dana, MgA.Sd221002137221012414sahankova@panska.cz
Schmidt JosefSh221002135schmidt@panska.cz
Stárek JosefSx221002163starek@panska.cz
Strádalová Jana, RNDr.St221002155221012421stradalova@panska.cz
Svárovská Hana, Mgr.Sv221002120svarovska@panska.cz
Svárovský Lukáš, Mgr.Sy221002119221012433svarovsky@panska.cz
Šafránek Stanislav, Ing.Sa3.M (21M)221002142221012401safranek@panska.cz
Šebek Ivo, Ing.Sb2.D (22D)221002138221012402sebek@panska.cz
Šerých Jakub, Ing.SeTechnik IT221002128serych@panska.cz
Škodová Helena, RNDr.Sk221002155221012455skodova@panska.cz
Šlégr Martin, Bc.Ss221002136, 163slegr@panska.cz
Šmejkalová Šárka, Ing.Sm221002118221012433smejkalova@panska.cz
Šmída Jaroslav, Mgr.Si221002120221012433smida@panska.cz
Šnajdar FilipSf221012414snajdarF@panska.cz
Šnajdar JakubSj221002163snajdarJ@panska.cz
Študentová Anna, Mgr.Su221002140221012432studentova@panska.cz
Talpová Jana, Ing.Tp221002145221012402talpova@panska.cz
Urban Jan, Bc.Ur221002163, 122urban@panska.cz
Vacková Dagmar, PhDr.Va221002140221012432vackova@panska.cz
Vejnar Jan, MgA.Ve221002135vejnar@panska.cz
Vimr Jan, Ing.Vi1.D (23D)221002138vimr@panska.cz
Vomáčková Petra, Mgr.Vo1.M (23M)221002135221012421vomackova@panska.cz
Vraná Marie, Mgr.Vr221002129221012401vrana@panska.cz
Vyšinský Tomáš, Ing.Vs221002152vysinsky@panska.cz
Zázvůrek Jan, MgA.Zz221002136, 163zazvurek@panska.cz
Zikmund Sebastien, Bc.Zi221002155221012455zikmund@panska.cz