Adresa školy

Střední průmyslová škola sdělovací techniky
Panská 856/3
110 00, Praha 1

IČO: 61388866
IZO: 061388866
RED_IZO: 600004554

☎ +420 221 002 111
sekretariat@panska.cz
📥 6uiykrc

Úřední hodiny kanceláře

Pondělí 9:30 – 12:00 14:00 – 15:00
Úterý 9:30 – 12:00
Středa 9:30 – 12:00 14:00 – 15:00
Čtvrtek 9:30 – 12:00
Pátek 9:30 – 12:00

Pokud potřebujete od školy jakékoliv potvrzení, tiskopis či podobný úkon, domluvte si předem s paní sekretářkou telefonicky nebo e-mailem termín. Děkujeme za pochopení.

Jak se k nám dostat

Tramvají

Tramvajová zastávka Václavské náměstí, dále po ulici Jindřišská, u Palace Hotel zahněte vlevo

Metrem

Stanice metra Můstek, východ směrem k Václavskému náměstí, dále po ulici Jindřišská, u Palace Hotel zahněte vlevo

Autem

Směr Václavské náměstí, poblíž se bohužel nenachází žádné parkoviště, lze zaparkovat přímo v ulici (parkování v centru je obtížnější)

Pěšky

U hotelu Palace zahněte do ulice Panská; u hračkářství Hamleys zahněte do ulice Panská – škola se nachází přibližně v polovině ulice

Kde nás najdete

Hlavní budova v ulici Panská 856/3, Praha 1

Budova v Panské

Budova v ulici Malá Štupartská 977/8, Praha 1

Budova v Malé Štupartské

Kontakty

JménoZkr.Třídní, funkce☎ Panská☎ Štupartská✉ e-mail
Šnajdar Luděk, Ing.Sn Ředitel školy221002124snajdar@panska.cz
Tůmová Věra, Ing.TmZástupce ředitele221002126221012404tumova@panska.cz
Ryšavý Aleš, Mgr.Ry Zástupce ředitele221002126221012404rysavy@panska.cz
Kadlecová Jana-Sekretariát ředitele221002111sekretariat@panska.cz
Ruml Vladimír, Ing.RuVedoucí ekonom221002100ruml@panska.cz
Kotlík Petr-Školník (Štupartská)221012457
221012468
kotlik@panska.cz
Mráz Michal-Vrátný (Panská)221002115mraz@panska.cz
Andrlíková Věra, Bc.An221002155221012421andrlikova@panska.cz
Aron Pavel, Ing.Ar2.G (20G)221002155221012401aron@panska.cz
Bacík PavelBp221002142bacik@panska.cz
Beranová ZuzanaBz221002142221012455beranova@panska.cz
Boháčová Dagmar, Mgr.Bo221002140221012432bohacova@panska.cz
Borůvková Marie, Mgr.Bu221002120boruvkova@panska.cz
Císařovská Natálie, BcA.Ci221002135cisarovska@panska.cz
Csicsely Lukáš, Mgr.Cs221002135csicsely@panska.cz
Čerychová Ivana, Mgr.Cr221002127cerychova@panska.cz
Čermák Hospůdková Hana, Mgr.Hp3.G (19G)221002119221012433hospudkova@panska.cz
Dubinová Lucie, Mgr.Db2.F (20F)221002119221012433dubinova@panska.cz
Dupkala Daniel, Bc.Dd221002155221012455dupkala@panska.cz
Emingrová Jana, Mgr.Ej2.L (20L)221002155221012411emingrova@panska.cz
Erlebachová Nikola, DiS.ErStudijní oddělení221002125erlebachova@panska.cz
Filipová Jindřiška, Mgr.Fi221002155221012411filipova@panska.cz
Fischer Otakar, Ing.Fs221002136
221002122
fischer@panska.cz
Hadrava Petr, Mgr.Hd221002120hadrava@panska.cz
Hegerová Ryšavá Petra, Mgr.Hg2.A (20A)221002140221012432hegerova-rysava@panska.cz
Hendrych Martin, DiS.He221002137hendrych@panska.cz
Honců Hana, Mgr.Ho2.H (20H)221002123221012433honcu@panska.cz
Hrušovská Lenka, Mgr.Hs1.A (21A)221002129221012424hrusovska@panska.cz
Hubáček Tomáš, Bc.Hb4.F (18F)221002135hubacek@panska.cz
Huňková Dana, Ing.Hk4.G (18G)221002118221012411hunkova@panska.cz
Charvát Jakub, Ing.Cv221002118charvat@panska.cz
Janáček Tomáš, MgA.Ja221002163janacek@panska.cz
Janecký Jiří, Ing.Jj221002136
221002163
janecky@panska.cz
Janků Zdeněk, RNDr.Jn221002155221012421janku@panska.cz
Jelínková Lucie, Mgr.Jk1.G (21G)221002119221012414jelinkova@panska.cz
Josefus AdamJo221002136
221002163
josefus@panska.cz
Kačerová Zuzana, MgA.Kc221002137kacerova@panska.cz
Kadlecová Karin, Ing.Ka4.M (18M)221002140221012432kadlecova@panska.cz
Kalistová Jana, Mgr.Ks221002118kalistova@panska.cz
Kameník Miloš, Mgr.Km3.F (19F)221002135kamenik@panska.cz
Kavanová (Kyzeková), Mgr.Kz221002119221012433kavanova@panska.cz
Kliment LukášKt221002137kliment@panska.cz
Kneslík Pavel, Mgr.Kk221002138221012402kneslik@panska.cz
Konrádová Zuzana, MgA.Kd221001119konradova@panska.cz
Kopecký Michal, MgA.Ko221002163kopecky@panska.cz
Kouba Daniel, Mgr., Ph.D.Kx221002129221012401kouba@panska.cz
Kozáková Jana, Ing.Kj221002140221012432kozakova@panska.cz
Král Hynek, Mgr.Kh221002118221012432kral@panska.cz
Kreibichová Milena, PhDr.Ki 221002135kreibichova@panska.cz
Kubalík Tomáš, Ing.Ku 4.A (18A)221002143221012402kubalik@panska.cz
Kuboňová Romana, Mgr.Kn221002118kubonova@panska.cz
Kučera Luboš, MgA.Ke221002135kucera@panska.cz
Langerová Iva, Mgr.Lg221002140221012432langerova@panska.cz
Löffelmann Adam, Mgr.Lo221002120loffelmann@panska.cz
Macek Oskar Martine, Ing.Mc1.D (21D)221002142221012402macek@panska.cz
Machač Jiří, Bc.MrTechnik IT221002157221012402machac@panska.cz
Machačová Michaela, Mgr.MhŠkolní metodička prevence221002146221012432machacova@panska.cz
Machalová Anna, Mgr.Ma4.H (18H)221002118221012455machalova@panska.cz
Machutová Dana, Ing.Md221002140221012432machutova@panska.cz
Malát Jiří, Ing.Mt 221002132221012424malat@panska.cz
Marcinková Lada, MgA.Mv221002119221012414marcinkova@panska.cz
Maršíková BarboraMb221002118marsikova@panska.cz
Matějková Hana, Ing.Mj2.M (20M)221002142221012402matejkova@panska.cz
Matouš Otakar, Mgr.Mx2.D (20D)221002129221012424matous@panska.cz
Matysíková Jana, Mgr.My221002135matysikova@panska.cz
Merkner Rudolf, Mgr.Me221002119merkner@panska.cz
Mesany Jan, BcA.Mn221002163mesany@panska.cz
Mikoláš Jakub, Mgr.Ms3.D (19D)221002143221012402mikolas@panska.cz
Moucha Jaroslav, Ing.Mo221002138221012455moucha@panska.cz
Niedobová Ivana, PhDr.Ni4.L (18L)221002118221012433niedobova@panska.cz
Nováčková Jana, Bc.Nv221002119221012433novackova@panska.cz
Nováková Tereza, MgA.Nt221002135novakovaT@panska.cz
Novotný Jiří, Ing.No4.D (18D)221002162221012402novotny@panska.cz
Novotný MarekNy221002163novotnyK@panska.cz
Novotný Martin, Bc.Nm221012402novotnyM@panska.cz
Petrunčíková Jaroslava, Mgr.Pa221002123221012433petruncikova@panska.cz
Poláčková Jiřina, Mgr.PoVýchovná poradkyně221002117221012433polackova@panska.cz
Poláčková Vladimíra, Mgr.Pl221002140221012432polackovaV@panska.cz
Rafajová Hana, Mgr.Rf1.L (21L)221002155221012421rafajova@panska.cz
Reichl Jaroslav, Mgr.Re3.L (19L)221002129221012424reichl@panska.cz
Reková Žaneta, MgA.Rk221002119rekova@panska.cz
Řada Jan, Ing.Ra221002136
221002163
rada@panska.cz
Řenčová Iveta, Ing.Rn221002136
221002163
rencova@panska.cz
Sahánková Dana, MgA.Sd221002137221012414sahankova@panska.cz
Schmidt JosefSh221002135schmidt@panska.cz
Stárek JosefSx221002163starek@panska.cz
Strádalová Jana, RNDr.St221002155221012421stradalova@panska.cz
Šafránek Stanislav, Ing.Sa1.M (21M)221002142221012401safranek@panska.cz
Šebek Ivo, Ing.Sb221002138221012402sebek@panska.cz
Šerých Jakub, Ing.SeTechnik IT221002128serych@panska.cz
Škodová Helena, RNDr.Sk3.A (19A)221002155221012455skodova@panska.cz
Šlégr Martin, Bc.Ss221002136
221002163
slegr@panska.cz
Šmejkalová Šárka, Ing.Sm3.H (19H)221002118221012433smejkalova@panska.cz
Šmída Jaroslav, Mgr.Si221002120221012433smida@panska.cz
Šnajdar JakubSj221002163snajdarJ@panska.cz
Študentová Anna, Mgr.Su221002140221012432studentova@panska.cz
Talpová Jana, Ing.Tp221002145221012402talpova@panska.cz
Urban Jan, Bc.Ur221002163
221002122
urban@panska.cz
Vacková Dagmar, PhDr.Va221002140221012432vackova@panska.cz
Vejnar Jan, MgA.Ve221002135vejnar@panska.cz
Vimr Jan, Ing.221002138vimr@panska.cz
Vomáčková Petra, Mgr.Vo3.M (19M)221002135221012421vomackova@panska.cz
Vraná Marie, Mgr.Vr1.F (21F)221002129221012401vrana@panska.cz
Zázvůrek Jan, MgA.Zz221002136
221002163
zazvurek@panska.cz
Zikmund SebastienZi221002155221012455zikmund@panska.cz