Adresa školy

Střední průmyslová škola sdělovací techniky
Panská 856/3
110 00, Praha 1

IČO: 61388866
IZO: 061388866
RED_IZO: 600004554

+420 221 002 111
sekretariat@panska.cz
Datová schránka: 6uiykrc
Bankovní účet: 2600117527/2010

Úřední hodiny kanceláře školy

Pondělí 9:30 – 12:00 13:00 – 15:30
Úterý 9:30 – 12:00 13:00 – 15:00
Středa 9:30 – 12:00 13:00 – 15:30
Čtvrtek 9:30 – 12:00 13:00 – 15:00
Pátek 9:30 – 12:00 13:00 – 14:00

 

Jak se k nám dostat

Tramvají

Tramvajová zastávka Václavské náměstí, dále po ulici Jindřišská, u Palace Hotel zahněte vlevo

Metrem

Stanice metra Můstek, východ směrem k Václavskému náměstí, dále po ulici Jindřišská, u Palace Hotel zahněte vlevo

Autem

Směr Václavské náměstí, poblíž se bohužel nenachází žádné parkoviště, lze zaparkovat přímo v ulici (parkování v centru je obtížnější)

Pěšky

U hotelu Palace zahněte do ulice Panská; u hračkářství Hamleys zahněte do ulice Panská – škola se nachází přibližně v polovině ulice

Kde nás najdete

Hlavní budova v ulici Panská 856/3, Praha 1

Budova v Panské

Budova v ulici Malá Štupartská 977/8, Praha 1

Budova v Malé Štupartské

Kontakty

Vedení a provoz

Vyučující

JménoZkr.Třídní, funkce☎ Panská☎ Štupartská✉ e-mail
Adam Jiří, CSc.Ad221002142221012401adam@panska.cz
Andrlíková Věra, Mgr.An1.M (22M)221002155221012421andrlikova@panska.cz
Aron Pavel, Ing.Ar221002155221012401aron@panska.cz
Bacík PavelBp221002142bacik@panska.cz
Boháčová Dagmar, Mgr.Bo221002140221012432bohacova@panska.cz
Borůvková Marie, Mgr.Bu221002120boruvkova@panska.cz
Císařovská Natálie, BcA.Ci221002135cisarovska@panska.cz
Csicsely Lukáš, Mgr.Cs221002135csicsely@panska.cz
Čerychová Ivana, Mgr.Cr221002127cerychova@panska.cz
Emingrová Jana, Mgr.Ej3.L (20L)221002155221012411emingrova@panska.cz
Erlebachová Nikola, DiS.ErStudijní oddělení221002125erlebachova@panska.cz
Filipová Jindřiška, Mgr.Fi3.F (20F)221002155221012411filipova@panska.cz
Fischer Otakar, Ing.Fs221002136, 163fischer@panska.cz
Hadrava Petr, Mgr.Hd221002120hadrava@panska.cz
Hanusová KateřinaHu221002120hanusova@panska.cz
Havelková Lucie, Bc.Školní psycholožka221002146havelkova@panska.cz
Hegerová Ryšavá Petra, Mgr.Hg3.A (20A)221002140221012432hegerova-rysava@panska.cz
Hendrych Martin, DiS.He221002137hendrych@panska.cz
Honců Hana, Mgr.Ho3.H (20H)221002123221012433honcu@panska.cz
Horčičková KláraHc221002411horcickova@panska.cz
Čermák Hospůdková Hana, Mgr.Hp4.G (19G)221002119221012433hospudkova@panska.cz
Hrušovská Lenka, Mgr.Hs2.A (21A)221002129221012424hrusovska@panska.cz
Huňková Dana, Ing.Hk221002118221012411hunkova@panska.cz
Charvát Jakub, Ing.Cv221002118charvat@panska.cz
Chudoba Filip, BSc.Cb221002135chudoba@panska.cz
Janáček Tomáš, MgA.Ja221002163janacek@panska.cz
Janecký Jiří, Ing.Jj221002136, 163janecky@panska.cz
Janků Zdeněk, RNDr.Jn221002155221012421janku@panska.cz
Jelínková Lucie, Mgr.Jk2.G (21G)221002119221012414jelinkova@panska.cz
Kačerová Zuzana, MgA.Kc221002137kacerova@panska.cz
Kadlecová Karin, Ing.Ka1.A (22A)221002140221012432kadlecova@panska.cz
Kameník Miloš, Mgr.Km4.F (19F)221002135kamenik@panska.cz
Kavanová (Kyzeková), Mgr.Kz1.F (22F)221002119221012433kavanova@panska.cz
Kácová BarboraKr221002119221012433kacova@panska.cz
Kemenny Vojtěch, Mgr.Ky221002118221012433kemenny@panska.cz
Kliment Lukáš, MgA.Kt221002137kliment@panska.cz
Kneslík Pavel, Mgr.Kk221002138221012402kneslik@panska.cz
Konrádová Zuzana, MgA.Kd221001119konradova@panska.cz
Kouba Daniel, Mgr., Ph.D.Kx221002129221012401kouba@panska.cz
Kozáková Jana, Ing.Kj221002140221012432kozakova@panska.cz
Kreibichová Milena, PhDr.Ki 221002135kreibichova@panska.cz
Kubalík Tomáš, Ing.Ku 221002143221012402kubalik@panska.cz
Kuboňová Romana, Mgr.Kn3.G (20G)221002118kubonova@panska.cz
Kučera Luboš, MgA.Ke221002135kucera@panska.cz
Macek Oskar Martine, Ing.Mc2.D (21D)221002142221012402macek@panska.cz
Machač Jiří, Bc.MrTechnik IT221002157221012402machac@panska.cz
Machačová Michaela, Mgr.MhŠkolní metodička prevence221002146221012432machacova@panska.cz
Machalová Anna, Mgr.Ma1.G (22G)221002155221012455machalova@panska.cz
Machutová Dana, Ing.Md221002140221012432machutova@panska.cz
Malát Jiří, Ing.Mt 221002132221012424malat@panska.cz
Maršíková BarboraMb221002118marsikova@panska.cz
Matějková Hana, Ing.Mj3.M (20M)221002142221012402matejkova@panska.cz
Matouš Otakar, Mgr.Mx221002129221012424matous@panska.cz
Matysíková Jana, Mgr.My221002135matysikova@panska.cz
Merkner Rudolf, Mgr.Me221002119merkner@panska.cz
Mesany Jan, BcA.Mn221002163mesany@panska.cz
Micajová NikolaMi221002135micajova@panska.cz
Mikoláš Jakub, Mgr.Ms4.D (19D)221002143221012402mikolas@panska.cz
Mikušová Lucie, Mgr.Mk221002118221012432mikusova@panska.cz
Moucha Jaroslav, Ing.Mo221002138221012455moucha@panska.cz
Mužátko Matěj, Bc.Mu221002142221012424muzatko@panska.cz
Niedobová Ivana, PhDr.Ni1.L (22L)221002118221012433niedobova@panska.cz
Nováčková Jana, Bc.Nv221002119221012433novackova@panska.cz
Nováková Tereza, MgA.Nt221002135novakovaT@panska.cz
Novotný Jiří, Ing.No3.D (20D)221002162221012402novotny@panska.cz
Novotný MarekNy221002163novotnyK@panska.cz
Novotný Martin, Bc.Nm221002136221012402novotnyM@panska.cz
Pecha MartinPe221002135pecha@panska.cz
Petrunčíková Jaroslava, Mgr.Pa221002123221012433petruncikova@panska.cz
Poláčková Jiřina, Mgr.PoVýchovná poradkyně221002117221012433polackova@panska.cz
Poláčková Vladimíra, Mgr.Pl221002140221012432polackovaV@panska.cz
Rada Pavel, Mgr.Rd221002135radaP@panska.cz
Rafajová Hana, Ing.Rf2.L (21L)221002155221012421rafajova@panska.cz
Reichl Jaroslav, Mgr.Re4.L (19L)221002129221012424reichl@panska.cz
Reková Žaneta, MgA.Rk221002119rekova@panska.cz
Řada Jan, Ing.Ra221002136, 163rada@panska.cz
Řenčová Iveta, Ing.Rn221002136, 163rencova@panska.cz
Sahánková Dana, MgA.Sd221002137221012414sahankova@panska.cz
Schmidt JosefSh221002135schmidt@panska.cz
Stárek JosefSx221002163starek@panska.cz
Strádalová Jana, RNDr.St221002155221012421stradalova@panska.cz
Svárovský Lukáš, Mgr.Sy221002119221012433svarovsky@panska.cz
Šafránek Stanislav, Ing.Sa2.M (21M)221002142221012401safranek@panska.cz
Šebek Ivo, Ing.Sb1.D (22D)221002138221012402sebek@panska.cz
Šerých Jakub, Ing.SeTechnik IT221002128serych@panska.cz
Škodová Helena, RNDr.Sk4.A (19A)221002155221012455skodova@panska.cz
Šlégr Martin, Bc.Ss221002136, 163slegr@panska.cz
Šmejkalová Šárka, Ing.Sm4.H (19H)221002118221012433smejkalova@panska.cz
Šmída Jaroslav, Mgr.Si221002120221012433smida@panska.cz
Šnajdar JakubSj221002163snajdarJ@panska.cz
Študentová Anna, Mgr.Su221002140221012432studentova@panska.cz
Talpová Jana, Ing.Tp221002145221012402talpova@panska.cz
Tuček LukášTl221002142221012401tucek@panska.cz
Urban Jan, Bc.Ur221002163, 122urban@panska.cz
Vacková Dagmar, PhDr.Va221002140221012432vackova@panska.cz
Vejnar Jan, MgA.Ve221002135vejnar@panska.cz
Velebilová Miroslava, Ing.Vm221002135velebilova@panska.cz
Vimr Jan, Ing.Vi221002138vimr@panska.cz
Vomáčková Petra, Mgr.Vo4.M (19M)221002135221012421vomackova@panska.cz
Vraná Marie, Mgr.Vr2.F (21F)221002129221012401vrana@panska.cz
Zázvůrek Jan, MgA.Zz221002136, 163zazvurek@panska.cz
Zikmund SebastienZi221002155221012455zikmund@panska.cz
Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí