Možnosti stravování

Školní jídelna

⚠ Důležité upozornění: Školní jídelny nelze oslovovat individuálně. Bude řešeno přes třídní učitele!

Důvody: Naše škola nemá vlastní jídelnu ani prostor pro její vybudování. Proto spolupracujeme s okolními středními a základními školami. Aby žáci mohli čerpat státní příspěvek na stravování, musí být mezi školou a jídelnami uzavřena smlouva. Není možné, aby se naši žáci hlásili sami, ale pouze prostřednictvím školy. Protože jsou jídelny součástí škol, dávají pochopitelně přednost svým žákům. Nám (a nejen nám) poskytují až zbytkové kapacity. V tuto dobu probíhá v jídelnách přihlašování vlastních žáků, a proto až do 20. 9. se naši žáci nemohou v jídelnách přihlašovat. Do tohoto termínu se budou hlásit u nás ve škole podle instrukcí třídních učitelů a po uzavření smluv jim budou nabídnuta volná místa. Škola zajistí stravování pro zletilé i nezletilé žáky.

V případě nejasností se obracejte na ředitele školy Ing. Luďka Šnajdara.

Děkujeme za pochopení.

Školní bufet

Školní bufet v Panské neprovozuje škola, ale soukromý subjekt. Je otevřen od pondělí do pátku od 7:30 do 14:30. V nabídce je občerstvení, jako párek v rohlíku, pizza různých druhů, kuřecí nugetky, cibulové kroužky, bagety, sendviče, saláty, jogurty, káva, různé nápoje i drobné sladkosti. Každý den je navíc možnost objednat si teplý oběd dle pravidelně zasílaného menu.

V bufetu je možné platit hotově i platební kartou.

Rychlé občerstvení

V obou budovách jsou na chodbě k dispozici automaty na teplé nápoje (káva, kakao, čaj…) a chlazené nápoje (cola, voda, limonády, džus…). Ve Štuparstké je navíc automat na plněné bagety a sladkosti.

Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí