Oznámení o úspěšnosti u talentových zkoušek

16. ledna 2024

V tabulce je uvedeno, zda uchazeč vykonal talentovou zkoušku úspěšně (získal minimálně 55 bodů), nebo neúspěšně.

Uchazeči, kteří vykonali talentovou zkoušku neúspěšně, nemohou být přijati a nepokračují v přijímacím řízení. Poznámka: Toto sdělení není rozhodnutím – nelze se proti němu odvolat!

Další postup přijímacího řízení:

  • Zákonní zástupci uchazečů mohou využít právo nahlédnutí do spisu 30. 1. až 1. 2. 2024 v kanceláři školy. K nahlížení je potřeba rezervovat termín:
Rezervovat termín

 

  • Dne 1. 2. 2024 budou na webu školy zveřejněny výsledky přijímacího řízení – seznam přijatých a pořadí v přijímacím řízení.
    Uchazeči na 1. až 60. místě mají jistotu přijetí – nikdo jim to nemůže překazit. Pokud někdo z těchto uchazečů bude z důvodů preference a úspěšnosti v JPZ přijat na jinou školu, mohou býti přijati i uchazeči na dalších místech. Pro definitivní PŘIJAT/NEPŘIJAT je nutné vyčkat až do května.
    Uchazeči, kteří nesložili talentovou zkoušku úspěšně, nemohou být přijati – a nic se na tom nezmění.
  • Všichni uchazeči mají právo podávat další přihlášky (na „netalentové“ obory, max. ještě 3 školy/obory).
  • Při podávání dalších přihlášek je nutné zadat/zahrnout i už podané přihlášky na talentové obory a vyznačit prioritu (např: gymnázium je „první“, FTT je „druhá“ a pedagogická škola je „třetí“) a to i v případě, že uchazeč nesložil TZ úspěšně a určitě přijat nebude.
  • Pokud uchazeč nebude podávat žádnou přihlášku na neuměleckou školu, zadáme mu přihlášku do systému sami a případně prioritu určíme podle toho, jak měl „talentové“ školy napsané na přihlášce. Žádáme tyto uchazeče, aby nám na prijimacky@panska.cz do 20. 2. poslali zprávu a potvrdili priority škol z listopadové přihlášky.

 

Další oznámení

Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí