Panská pomáhá, jak nejlépe umí: Natáčí a fotí!

3. května 2022

Studenti a učitelé Panské se do pomoci Ukrajině zapojují mnoha způsoby. Ať už finanční a materiální sbírkou, nebo alespoň nošením placek s ukrajinskou tematikou. Poněkud jiný způsob pomoci zvolilo několik našich studentů, kteří se podíleli na benefičním koncertu komorního orchestru a sboru Bach-Collegium Praha, konaného v úterý 5. dubna 2022 v kostele sv. Anežky České na Spořilově.

Roli nenápadnou, ale neméně důležitou, sehráli také naši studenti. Jmenovitě Filip Kropáč, student 4. ročníku oboru Audiovizuální technika a Jonáš Svoboda, student 3. ročníku oboru Filmová a televizní tvorba, kteří zajišťovali živý přenos celého koncertu po technické stránce a mohli tak uplatnit znalosti získané během praktických i teoretických hodin na naší škole.

O zachycení celého koncertu v podobě fotografií se pro změnu postarala Týna Boukalová, studentka 4. ročníku Filmová a televizní tvorba.

Nutno podotknout, že studenti naší školy již se sborem Bach-Collegium Praha dříve spolupracovali, a to s výbornými výsledky. Vřele doufáme, že v tom budeme nadále pokračovat a umožníme tak našim studentům se dále rozvíjet.

 

Další aktuality

CERN 2024

Po dvouleté pauze začínám opět plánovat zájezd žáků školy do CERN na předměstí švýcarské Ženevy....

Soutěž Photocontest

Jako každý rok jsme se účastnili soutěže PHOTOCONTEST. Do finále postoupilo 7 studentů naší školy:...

Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí