Panská pomáhá, jak nejlépe umí: Natáčí a fotí!

3. května 2022

Studenti a učitelé Panské se do pomoci Ukrajině zapojují mnoha způsoby. Ať už finanční a materiální sbírkou, nebo alespoň nošením placek s ukrajinskou tematikou. Poněkud jiný způsob pomoci zvolilo několik našich studentů, kteří se podíleli na benefičním koncertu komorního orchestru a sboru Bach-Collegium Praha, konaného v úterý 5. dubna 2022 v kostele sv. Anežky České na Spořilově.

Roli nenápadnou, ale neméně důležitou, sehráli také naši studenti. Jmenovitě Filip Kropáč, student 4. ročníku oboru Audiovizuální technika a Jonáš Svoboda, student 3. ročníku oboru Filmová a televizní tvorba, kteří zajišťovali živý přenos celého koncertu po technické stránce a mohli tak uplatnit znalosti získané během praktických i teoretických hodin na naší škole.

O zachycení celého koncertu v podobě fotografií se pro změnu postarala Týna Boukalová, studentka 4. ročníku Filmová a televizní tvorba.

Nutno podotknout, že studenti naší školy již se sborem Bach-Collegium Praha dříve spolupracovali, a to s výbornými výsledky. Vřele doufáme, že v tom budeme nadále pokračovat a umožníme tak našim studentům se dále rozvíjet.

 

Další aktuality

Panská na festivalech

[Mgr. Miloš Kameník] Absolventské filmy z Panské v loňském roce bodovaly na řadě festivalů. Co do...

Panská na VNUF v Olomouci

O víkendu 26. až 28. 8. 2022 se konal již 27. ročník konference Veletrh nápadů učitelů fyziky....

Exkurze ve firmě 3M

V úterý 28. 6. 2022 byli žáci třídy 3.L na exkurzi v české pobočce firmy 3M Science v Praze na...

Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí