Panská streamuje ze zahraničí

21. září 2023

Během prvního zářijového víkendu vyrazilo několik našich studentů (21F, 20D) a absolventů (19D, 12F) na pracovní dovolenou do italské Padovy, kde se odehrával evropský turnaj v Roundnetu. Studenti a absolventi byli součástí mezinárodního týmu, který zajišťoval stream z významných zápasů tohoto turnaje. Jejich zodpovědností bylo primárně zajištění obrazové stránky streamu (kamerová technika) a jeho celkové odbavení. 

Jak si naši studenti poradili s realizací streamu, proměnnými světelnými podmínkami a všemi dalšími problémy, které se vyskytly, můžete posoudit sami – jednotlivé streamy najdete v odkazu na konci příspěvku. Organizátoři a fanoušci, kteří stream sledovali, však byli ze streamu nadšeni, což potvrzují i jejich pozitivní reakce v chatu. Jsme hrdí na to, že máme schopné studenty a absolventy, kteří nám dělají dobré jméno i při mezinárodní spolupráci a věříme, že jsme se na streamu z Roundnetu nepodíleli naposledy. 

https://www.twitch.tv/tops_roundnet

Autoři fotografií: Quido Hanulík, 20D; Matěj Rozsypal, 21F

 

Další aktuality

Výtvarná soutěž

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. pořádalo výtvarnou soutěž pod záštitou...

Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí