#panskaproukrajinu

8. března 2022

V Panské ve čtvrtek a v pátek (3.-4.3.2022) proběhla sbírka v rámci iniciativy #panskaproukrajinu, kterou založili studenti a kantoři na podporu obětí války na Ukrajině. Ve čtvrtek se jednalo o sbírku materiální. Do školy nanosili studenti a jejich rodiče, vyučující i absolventi celkem dvě plná auta spacáků, dek, karimatek, hygienických potřeb či léků, které jsme následně odvezli do Studentské unie na Strahov. Odtud veškerý materiál pokračoval již nočním transferem na ukrajinské hranice.

V pátečních dopoledních hodinách pak následovala sbírka finanční na podporu organizace Člověk v tísni. Studenti i vyučující mohli přispět zcela libovolnou částkou. Za jediné dopoledne se vybralo krásných 36 984 Kč.

Pozn. Předně chci poděkovat Deniz Erkan ze 4.G za založení celé iniciativy a její organizaci. Dále kolegyním Zuzaně Beranové a Haně Honců a kolegovi Jiřímu Janeckému za pomoc s tříděním a odvozem materiální sbírky, a Mikulášovi Bradáčkovi a Daliborovi Janouškovi ze 4.F a Adéle Šveňkové ze 4.G za pomoc při sbírce finanční.
Fotky: Čegan Viktor, 2.H.

 

Další aktuality

Lyžák 2023

Ve dnech 2. - 7. 1. 2023 se uskutečnil lyžařský výcvik pro 2.ročníky – již tradičně v Janově nad...

Vánoční jarmark 2022

Ve čtvrtek 22. prosince 2022 se na naší škole konal tradiční adventní jarmark – školní slavnost s...

Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí