Soutěž robotů

31. května 2022

Dne 20. 5. 2022 se žáci a žákyně našeho robotického kroužku zúčastnili soutěže robotů od Siemens a ČVUT. Skončili na krásném 4. místě z celkem deseti týmů. Nutno však podotknout, že byli jedinými středoškoláky mezi studenty z FEL ČVUT.

Gratujuleme!

 

Další aktuality

CERN 2026

Ve dnech 6. až 9. 5. se konal zájezd vybraných žáků naší školy do střediska jaderného výzkumu CERN...

Timeline ve Štupce

Ve středu 25. 2. 2026 proběhla ve spojených hodinách občanské nauky a fyziky ve třídě 22M...

Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí