Audiovizuální technika

Chceš pracovat v televizním studiu, zvučit v divadle či na koncertech? Zajímá tě, jak funguje kamera či zvuková aparatura, jak se natočený pořad dostane k divákovi? Pojď studovat AVT!

Globální síťové technologie

Chceš být správcem počítačových a komunikačních sítí? Pracovat u společností, které provozují a navrhují mobilní a počítačové sítě? Pro tebe máme obor GST!

Filmová a televizní tvorba

Chceš být asistentem produkce, mistrem zvuku, dramaturgem nebo producentem? Najít uplatnění ve výrobních štábech televize, filmových, rozhlasových a reklamních společností? Pojď studovat FTT!

Technické lyceum

Baví tě přírodní vědy, matematika, informatika, technika a technologie? Chceš se v nich dále rozvíjet? Skvěle tě připraví pro další vysokoškolské studium technických a přírodovědných oborů. Pro tebe máme obor technické lyceum.

zkušeností

obory

studentů

učitelů

Studuj u nás některý ze čtyř oborů

Naše studijní obory tě připraví na uplatnění ve všech oblastech elektroniky, zpracování a přenosu informací, rozhlasové, filmové a televizní tvorby a pro další studium na vysokých školách.

Absolventi Panské se v moderním světě neztratí!

Partneři školy

Česká televize
Cetin
TV Nova
Vantage
Autodesk

Všichni partneři

Oznámení školy

Informativní schůzka pro přijaté žáky 12. 6. 2024

Informativní schůzka pro přijaté žáky se bude konat v hlavní budově školy (Panská 3) ve středu 12. června 2024 od 14:00 pro přijaté na obor FTT a od 15:00 pro přijaté na ostatní obory. Program schůzky: informace k zahájení školního roku, informace o doporučených...

číst více

Hledáme učitele předmětu „Telekomunikační systémy“

Hledáme nástupce za Ing. Kubalíka na pozici učitele předmětu „Telekomunikační systémy“. Jedná se o výuku v rozsahu 4 hodin týdně, ideální pro studenty vyšších ročníků vysokých škol. Pokud máte zájem, kontaktujte prosím ředitele školy. Těšíme se na Vaše...

číst více
Tento web ukládá pouze nezbytné technické či relační cookies pro provoz webu. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné je odebrat. View more
Beru na vědomí